Praktický lékař

pro dospělé


Vážení pacienti ,

od 1. 7. 2020 dochází ke změně ordinačních hodin - zavádíme v rámci zkušebního provozu plně objednávkový systém, neplatí tedy staré rozdělení na objednaní / neobjednaní. Každý pacient musí být objednán na konkrétní termín. Akutní pacienti budou ošetřeni dle časových možností v daném dni po předchozí tel. domluvě. Prosím, kontaktujte nás nejprve telefonicky na čísle 326 320 602 nebo mailem a domluvíme se na termínu Vaši návštěvy.

Toto opatření zavádíme na základě doporučení naší odborné společnosti a pozitivní zkušenosti z období epidemie koronaviru, kdy došlo k zefektivnění péče a s tím souvisejícím i zvýšením komfortu pacientů, kdy odpadají dlouhá čekání v čekárně na vyšetření a v neposlední řadě i snížení rizika přenosu infekčních chorob mezi čekajícími.

Žádáme pacienty, aby vstupovali se zakrytými ústy a nosem.

Prosíme pozvané, aby dodržovali čas, na který jsou objednáni.

Děkuji za pochopení


Online objednání pouze pro registrované pacienty

KONTAKT

+ 420 326 320 602

  lekar-brandys@seznam.cz

Ráda bych Vás přivítala na webových stránkách ordinace, která se nachází nedaleko centra Brandýsa nad Labem, jen pár minut od vlakového a autobusového nádraží.

Poskytuji zdravotní péči jako PRAKTICKÝ a ZÁVODNÍ lékař pro dospělé. Garantuji Vám osobní přístup a úsporu času díky online objednání.

Do mé ordinace můžete přijít denně bez objednání v ordinačních hodinách určených pro akutní pacienty, avšak pro úsporu Vašeho času doporučuji se předem objednat.

V případě jakýchkoliv zdravotních potíží se na mě kdykoliv obraťte. Věřím, že budete s péčí spokojeni.

Těším se na Vás

MUDr. Pavlína Lichtenberková

počítadlo.abz.cz